Продавець ООО "Редлер" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Конвеєри, транспортери

ТОВ "Редлер" є провідним виробником конвеєрного обладнання.

Наше виробництво і центральний офіс розташувалися р. Дніпро, проте ми працюємо по всій території України.
Пропонуємо до уваги замовників різноманітне конвеєрне обладнання власного виробництва, яке буде виготовлено з урахуванням всіх вимог і побажань.
Висока якість виробів, фіксовані терміни виготовлення продукції, повний пакет технічної документації, а також гарантійні зобов'язання - все це отримує кожен замовник, який звернутися до нас.

1 2 3

Конвеєри, транспортери

На сьогоднішній день в сільському господарстві, деревообробної та гірничодобувної галузі, а також у будівництві широко використовуються конвеєри і транспортери. Це спеціалізоване обладнання, що дозволяє переміщати штучні, кускові або сипучі вантажі за допомогою пересування стрічки.

Транспортер, конвеєр не рідкість на сучасних промислових підприємствах. Без такого обладнання важко автоматизувати виробничий процес. Стрічкові конвеєри і транспортери можуть працювати не тільки, як самостійні одиниці, створені для переміщення вантажів. Іноді їх застосовують у складі різних автоматизованих ліній під час виробництва вузлів або деталей.

В даний час конвеєрне обладнання стрічкове незамінне в хімічній і харчовій промисловості. Транспортери нерідко застосовують у ході виробництва різноманітних будівельних сухих сумішей. Стрічковий конвеєр особливо хороший для різних кускових і абразивних матеріалів – для шихти і піску, для доломіту і вугілля, для скло-бою, залізної руди, щебеню та гірських порід.

Для виробництва паливних гранул різних брикетів застосовують конвеєр, оснащений рифленою стрічкою. Це пристрій незамінний, коли потрібно делікатне поводження з інгредієнтами безпосередньо на вході гранулятора.

Базова класифікація

З самого визначення транспортерів (конвеєрів), як машин з безперервним дією, які служать для переміщення кускових, сипких або штучних вантажів слід ряд принципів класифікації обладнання. Їх умовно поділяють за такими критеріями:

  • тип тягового органу;
  • умови застосування;
  • тип грузонесущего органу;
  • рід переміщуваного вантажу.

Стрічково-скребкові транспортери або колискові, ковшевые, пластинчасті або стрічкові пристрої свідчать про певний тип грузонесущего органу. Орієнтуючись на тип тягового органу виділяють ланцюгові, стрічкові, канатні.

Крім того, тяговий орган часом відсутня. У такому разі обладнання бувають гвинтовими, інерційними, а також гравітаційними. Згідно експлуатаційних умов виділяють стаціонарні транспортери, пересувні, підвісні або переносні. Це обладнання може підходити для штучних або ж для насипних вантажів.

Компактними конвеєрами, які забезпечать повну схоронність вантажу, вважаються шнекові. Вони прості в монтажі, коштують недорого і дозволяють виконати дві функції одразу. Такі пристрої і переміщують і перемішують. Коли потрібно підібрати варіант конвеєра з максимальною зносостійкістю, віддають перевагу надійному ланцюгового обладнання. Його характеризує широкий діапазон продуктивності. Пристрій може експлуатуватися навіть в екстремальних умовах. Його також відрізняє простота в ремонті.

Але самим високопродуктивним вважається стрічковий конвеєр. Йому притаманна простота транспортування, широка сфера застосування, можливість різного положення переміщення вантажів. Таке обладнання надійно і універсально.

Переваги конвеєрів

Використання конвеєрів на сучасному виробництві покращує техніко-економічні показники підприємства, дозволяючи:

  • скоротити вартість обробки;
  • ефективно використовувати робочі площі;
  • мінімізувати час, а також трудовитрати, що витрачаються на переміщення вантажу;
  • скоротити ризик пошкодження вантажу в момент транспортування;
  • контролювати обсяг, номенклатуру, напрямок вантажів при переміщенні.

В даний час повсюдно використовують практично всі існуючі сьогодні різновиди конвеєрів. Їх вибір залежить від системи обробки вантажів, від транспортованого матеріалу, його фізико-хімічних параметрів, від продуктивності, а також від геометрії і довжини траси обладнання.

Виготовлення конвеєрів

В нашей компании предоставляется возможность заказать разнообразное оборудование и запчасти к нему. Опытные сотрудники предоставляют услуги проектирования. Шефмонтаж изделий выполняется по всей стране. Работа осуществляется «под ключ», причем от чертежа и до самой установки. Здесь приобретают конвейеры, как частные производства, так и крупные корпорации. Благодаря многолетнему стажу работы в «Редлер» выработан слаженный и точный алгоритм действий. Все проекты выполняются в строго оговоренные сроки. Качество полученной продукции всегда неизменно высокое.
У каталозі компанії не проблематично підібрати обладнання, яке сьогодні знаходить своє застосування на овочесховищах, складах, виробництвах легкої та важкої промисловості. Для виготовлення всіх пристроїв використовують виключно високоякісну європейську сталь – оцинковану або чорну забарвлену. Їй характерна підвищена міцність. Для виготовлення натяжних і приводних механізмів застосовується конструкційна сталь.

В інженерному відділі регулярно розробляється конструкторська документація, вносяться необхідні зміни, проектуються всі замовлення. Крім того, клієнту видають паспорт і специфікацію виробу поряд з рекомендаціями щодо налагодження та монтажу обладнання. Продаж конвеєрів здійснюється по всій території. Завдяки зручній системі логістики «Редлер» гарантує оперативну доставку відповідного обладнання. Професійний сервіс приємно порадує кожного замовника.