Продавець ООО "Редлер" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Стрічкові конвеєри і транспортери

Стрічковий конвеєр:

Висока продуктивність

Простота транспортування

Різноманітне становище переміщення вантажу

Широка сфера застосування

Універсальність і надійність обладнання

Стрічкові конвеєри і транспортери

Сьогодні в сільському господарстві, в промисловості і шахтах, а також в інших галузях, де необхідно переміщати різні вантажі, матеріали або товари, застосовують стрічковий конвеєр. Таке високопродуктивне обладнання сьогодні широко затребуване.

Причому, це не залежить від швидкості переміщення вантажів або від довжини відповідної транспортерної стрічки. Подібні агрегати нерідко входять до складу складних механізмів. Втім, вони можуть працювати і як самостійний пристрій.

Конструктивні особливості

Стрічкові конвеєри і транспортери передбачають наявність таких основних вузлів, як приводні та натяжні пристрої, роликові опори, транспортерну стрічку, опорну металоконструкцію, пристрої для завантаження і розвантаження, а також очисні системи.

Зовні виконання обладнання безпосередньо пов'язане з його базовим призначеним. Хоч в числі незмінних вузлів завжди є приводний і натяжний станція, роликові опори та опорні конструкції, силовий агрегат і, власне, стрічка. Остання по праву визнана головним робочим органом конвеєра.

На сьогоднішній день в компанії «Редлер» надається можливість замовлення декількох типів стрічкових конвеєрів (транспортерів). У їх числі:

  • z-образні;
  • похилі;
  • вертикальні;
  • з регульованим кутом нахилу;
  • горизонтальні.

В останніх основою є гнучка стрічка. Таке обладнання вважається універсальним. Його можна зустріти на різних підприємствах. Стрічковий транспортер дасть можливість перемістити кускові, штучні, сипучі вантажі. Він підійде для складів і сортувальних ліній.

Похиле обладнання передбачає розміщення транспортерної стрічки безпосередньо під певним кутом. Цей варіант застосовують при переміщенні вантажів у виробничих процесах або на різні рівні відповідного складу. Такі машини визнані універсальними. Вони знаходять своє застосування як на вулиці, так і в приміщеннях.

Для підйому вантажів на висоту або певний рівень задіють конвеєри, кут яких змінюється механічно або в ручному режимі. Z-подібні пристрої застосовують у різних промислових галузях. Це обладнання забезпечує особливості технологічного процесу при обмеженому просторі. Воно економить виробничу площу.

В залежності від несучої поверхні конвеєри можуть бути з гладкою прямий поверхнею. Ця конструкція незамінна в технологічних операціях. Вона безпечна для працівників, відрізняється високою міцністю стрічки. Такий варіант знаходить застосування при заморожуванні або охолодженні в харчовій промисловості.

Транспортери стрічкові жолобчасті

У своїй основі мають сталеву або алюмінієву жолобчасті роликову опору. Цей пристрій дозволяє зручно транспортувати всілякі сипучі вантажі. Якщо переміщення заплановано під кутом вище 30⁰ більш ефективним вважається обладнання з поперечками чи перегородками на стрічці.

Щоб одночасно транспортувати максимум вантажів застосовують конвеєри зі спеціальними захисними борами. Вони дозволяють навіть переміщати вантажі, що відрізняються округлою формою. Наявність бортів захищає вантаж від скочування або падіння. Більш універсальні – пристрої з модульною конструкцією. Їхня стрічка складається з пластикових ланок.

Базові переваги

В даний час стрічкові конвеєри створюють для різних умов експлуатації. Так компанія «Редлер» надає можливість замовити високоякісне обладнання за прийнятними цінами. Всі транспортери відрізняє надійність і зручність у застосуванні.

На сьогоднішній день в режимі онлайн можна замовити широкий перелік обладнання, яке затребуване в харчовій індустрії, металургії, гірничодобувної галузі, в портах при завантажувально-розвантажувальних роботах, на спеціалізованих складах. Адже стрічкові конвеєри щільно увійшли в стандартні технологічні процеси багатьох сучасних виробництв. Це обумовлено високим рівнем якості. Такі пристрої завжди справляються з поставленими завданнями.

Для пересування вантажів чи матеріалів застосовують обладнання, розташоване один за одним. Це дає можливість здійснити транспортування по всій території відповідної шахти, виробництва або складу. Володіючи нескладною конструкцією, транспортер стрічкового типу досить просто і швидко збирається. Пристрій відрізняє тривалий термін експлуатації.

Безпосередньо на профільному сайті замовник може придбати стаціонарні, поворотні, переносні або пересувні стрічкові конвеєри. Їх можна встановити, як окремий пристрій або частина великої транспортної системи. Матеріал при цьому повинен попередньо пройти ряд важливих етапів. У їх числі – очищення і сортування, переробка і фільтрація. Лише після цього матеріал попадає на рухому стрічку конвеєрну.

Особливості замовлення

Сьогодні не проблематично спроектувати найскладніші траси транспортування, знизивши кількість персоналу і при цьому максимально збільшивши ефективність виробництва. Досвідчені інженери «Редлер» розроблять пристрої різної складності, враховуючи відповідні особливості передбачуваних завдань і технологічних процесів. Кожне обладнання при необхідності можуть модифікувати і вдосконалити. Для цього застосовують уловлювачі стрічки, додаткові гальма, датчики сходу або підпору.

За детальною інформацією щодо вибору обладнання можна звернутися до консультантів «Редлер» у режимі онлайн. Вони допоможуть кожному визначитися з оптимальним рішенням і здійснити вигідну покупку. Оперативна доставка якісної продукції, а також професійний сервіс гарантовані.