Продавець ООО "Редлер" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Ланцюгові конвеєри і транспортери

Ланцюговий конвеєр:

Підвищена зносостійкість

Надійність

Широкий діапазон продуктивності

Екстремальні умови роботи

Простота ремонтних робіт

Ланцюгові конвеєри і транспортери

Для переміщення вантажів за допомогою звернення однієї або декількох закільцьованих ланцюгів використовують такі засоби транспортування, як ланцюгові конвеєри. Це обладнання з високою міцністю. Їх відрізняє чудова продуктивність і зносостійкість. Такі транспортери легко пристосовуються до переміщення різних вантажів.

Принцип дії

Принцип роботи ланцюгового транспортера типу базується на зверненні ланцюга, яка закільцьована навколо натяжної і ведучого барабана. Крутний момент передається на ведене колесо допомогою натягу ланцюга. При лінійному переміщенні контейнери, короби або скребки, закріплені на робочої гілки, транспортують вантаж. ланцюгові скребкові Конвеєри оснащені шкребками. Так як рух здійснюється в коробі, пристрій дозволяє переміщати не тільки сипучі, але й напіврідкі субстанції.

Скребки можуть зануритися цілком, або повністю. Вони захоплюють за собою вантаж. Завдяки вихідному патрубку, розміщеному в кінці робочої гілки, транспортується субстанція залишає пристрій. Але в інших типах навантаження устаткування розміщується в контейнерах, черпаках, коробах або зовсім на відкритих майданчиках, які закріплені на ланцюгу. Тоді з'являється можливість переміщення рідких вантажів.

Приводний орган обладнання відрізняє висока міцність. Тому ланцюговий конвеєр здатний витримувати не тільки різні фізичні навантаження, але і суттєві перепади температур. Тому подібні засоби транспортування знаходять застосування в гарячих цехах машинобудівних, хімічних, металургійних підприємств, а також в стаціонарних морозильних установках з великою площею й високою потужністю. Так як ланцюг згинається в будь-якому напрямку, конфігурація конвеєра підбирається відповідно до потреб відповідного виробництва.

Особливості пристрою транспортерів

Ланцюгової транспортер складається з широкого переліку секцій і вузлів. У конструкцію такого пристрою входить перш за все:

 • приводний рама – на ній зафіксовані ведучий вал із ведучою шестернею, а також привід-електромотор поряд з редуктором шестеренчатого типу, який передає на ведучий вал крутний момент;
 • натяжна частина – розташована протилежно провідному кінця рами, ведена шестерня і вал закріплюються в підпружиненому кронштейні, відстань регулюється черв'ячним приводом;
 • проміжний конструктивний елемент – представлений секціями рами між двома вищезгаданими частинами, на ньому встановлюють опорні пасивні вали і шестерні, що підтримують ланцюг (щоб уникнути провисання останньої);
 • робочий орган – сама ланцюг, ланки якого бувають збірними, зварними або кованими, нагадують велосипедну ланцюг.

Але якщо розглядати конвеєр скребковий ланцюгової, на ньому прикріплені до ланцюга перпендикулярні щитки. Кількість валів визначається при інженерному розрахунку, а також побудові креслення транспортера. Але в обладнанні скребкового типу не встановлюють подібні вали.

Для транспортерів, які експлуатують в гарячих цехах, використовують спеціальні сталі. При цьому електрообладнання, підшипники валів і редуктор повинні бути термостійкими. На ланцюговому конвеєрі вантаж розміщують або зверху, або знизу від робочої гілки. В останньому випадку – на магнітних підвісах або гаках, в першому ж – а майданчиках або на контейнерах.

Різновиди ланцюгових конвеєрів

На сьогоднішній день згідно з конструктивним особливостям пристроїв, виділяють кілька базових видів ланцюгових конвеєрів. У їх числі:

 • вертикальні;
 • горизонтальні;
 • похилі.

Горизонтальний ланцюговий конвеєр призначений для транспортування напіврідких, кускових, дрібнодисперсних або сипучих субстанцій. У деяких випадках застосовується пиловологозахищене обладнання. Це актуально при переміщенні різних дрібнодисперсних матеріалів.

Вертикальні пристрої використовують для підйому корисних навантажень під крутим кутом або вертикально. Передбачається постачання контейнерами, захопленнями або відкритими майданчиками, де розміщується переміщуваний матеріал чи предмет. Забезпечується безперервна подача вантажів.

При роботі з похилим обладнанням допускається нахил до 45⁰. Пристрій забезпечують захисними бортиками з метою запобігання падіння вантажу з певної висоти.

Області застосування

Здатність передачі великого крутного моменту, висока міцність, термостійкість ланцюгових транспортерів цінуються повсюдно. Вони знаходять своє застосування в таких галузях:

 • хімічні заводи;
 • металургійні підприємства;
 • сільськогосподарські підприємства;
 • компанії по виробництву будматеріалів;
 • підприємства по переробці та зберіганню продуктів харчування;
 • різні машинобудівні компанії.

На сільськогосподарських підприємствах транспортери дозволяють видаляти продукти життєдіяльності тварин. Широкий діапазон застосування робить подібне обладнання дуже поширеним. Пристрій транспортера досить просте. Проте воно дозволяє ланцюгових конвеєрів працювати як в приміщеннях з малою площею, так і безпосередньо на відкритому повітрі. Транспортери транспортують навіть вантажі з великою масою і температурою.

В компанії «Редлер» пристрої цього типу не проблематично модифікувати. Досвідчені співробітники додадуть борту або обмежувачі. Це забезпечує максимум збереження вантажу. Кожен з конвеєрів буде виконано згідно побажань замовника. Передбачається також повна технічна документація. Крім того, спеціалісти дадуть рекомендації як по установці, так і за подальшої експлуатації обладнання. Професійний сервіс гарантований.