Продавець ООО "Редлер" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Спеціальні конвеєри

Спеціальні конвеєри

На сучасних виробництвах застосовують широкий перелік обладнання. У їх числі і конвеєри. Вони можуть мати базовий тип стрічки – прогумованої. Але часом використовують і пристрої, оснащені стрічками дротового плетіння або з цельнокатаной тонкої сталевої смуги. Крім того, нерідко задіюються:

  • машини для фасування і упаковки;
  • виброконтейнеры і вибротрубы;
  • приводний або неприводної рольтанг;
  • конвеєр інспекційний стіл;
  • золоуборочный конвеєр;
  • контейнеро-завантажувальний комплекс;
  • конвеєр буртоукладчик;
  • розвантажувальний мобільний транспортер;
  • навісний стрічковий конвеєр для збирання овочів;
  • горизонтальний змішувач комбікормів.

Перераховане обладнання представлено на сайті компанії «Редлер» за прийнятними цінами.

Особливості вибротруб і виброконтейнеров

На сьогоднішній день буквально повсюдно застосовують вибротрубы. Вони незамінні при виробництві як тротуарної, так і облицювальної плитки. Для ущільнення бетонної суміші використовують виброконтейнеры. Вони допомагають транспортувати завантажені форми. Перевага пристроїв в безперервності роботи.

Виброоборудование дозволить виготовити понад 150 кв. м якісної тротуарної плитки. Але якщо на підприємстві є самопливні лінії, які передбачають невеликий кут нахилу, це може перешкодити пропускної здатності. Тому важливо правильно розрахувати всі характеристики.

Фасувально-пакувальна машина

Для овочів і фруктів, а також для сипучих вантажів повсюдно застосовують машини для фасування і упаковки. Вони дозволяють оптимізувати сучасне виробництво. На вагах виставляють потрібні показники і запускають установку. По досягненню необхідного ваги подача пристрою автоматично зупиняється. У цьому весь принцип роботи. Користувачеві досить надіти мішок, після чого натиснути на педаль і просто дочекатися заповнення. Після цього цикл повторюють. Обладнання можна застосовувати при різній вологості і навіть в запилених приміщеннях.

Приводні і неприводні рольганги

Роликовий транспортер (приводний рольтанг) – конвеєрне обладнання для переміщення штучних вантажів, фасованої продукції, ящиків і коробок. Його застосовують як на складах, так і на виробництвах. При виборі пристрою враховують діаметр і крок роликів, довжину секцій, загальну висоту і ширину обладнання. Вантаж не потрібно переміщувати вручну. Піддон, коробку або ящик поміщають на ролики. Це дозволить йому безпечно переміститися на необхідну відстань. Ролики ж, точніше їх частина, будуть примусово обертатися допомогою приводу. Вони зчіплюються з відповідним вантажем, забезпечуючи граничну збереження продукції. Для визначення потужності і швидкості транспортера проводяться спеціальні розрахунки.

Неприводної рольтанг – теж універсальний пристрій, активно застосовується при транспортуванні продукції, розфасованої по піддонів, коробок, ящиків. Вантаж рухається за рахунок власної ваги, притягиваемого до землі. Але певна різниця в модифікаціях пристроїв присутній. Транспортер може бути пересувним або стаціонарним. Є відмінності також у кроці, довжині, діаметрі роликів. Такий економічний варіант пристрою вимагає мінімум витрат при експлуатації при максимальній продуктивності. Визначити оптимальні технічні характеристики дозволять розрахунки габаритів вантажу і розмірів обладнання.

Інспекційний стіл

Таке обладнання використовують для сортування ягід. Воно знаходить застосування на різних виробництвах і складах, на сортувальних базах. Завдяки низькій швидкість руху харчової стрічки, працівники можуть відібрати, сортувати, розфасовувати різні продукти харчування та матеріали.

Золоуборочный конвеєр

Даний конвеєр створений для прибирання золи. Це унікальний пристрій, видаляє шлаки із закритих приміщень. Їх застосовують при переміщенні насипних або штучних вантажів у різних галузях господарства. Обладнання активно використовують навіть у важкодоступних місцях, де утворюється кіптява і багато виробничих відходів. Пристрій виконує очисну і транспортну функцію.

Конвеєр буртоукладчик

На буряко-приймальних пунктах і на механізованих складах використовують буртоукладчики. Вони незамінні при розвантаженні автотранспорту, так як дозволяють очищати буряк від землі і гички, укладаючи її безпосередньо в кагати. Обладнання працює на майданчиках, які мають тверде покриття. Його нерідко оснащують пристрій для обробки продуктів хімічними препаратами, що запобігає процес зростання і загнивання коренів при зберіганні.

Контейнеро-завантажувальний комплекс

КЗК-120 незамінний для сучасних підприємств. Це унікальний комплекс, модернизирующий виробництво. Він дозволяє прискорити процес завантаження товарів, матеріалів, продуктів. Це обумовлено високою продуктивністю і міцною стрічкою обладнання.

Розвантажувальний мобільний транспортер

Для объектов, на которых важна высокая пропускная способность зерна, в бетонных стенах ставят завальную яму, оснащенную скребковым транспортером. В таких ситуациях применяют МРТ-200. Это специальный мобильный транспорт для разгрузки. Его отличает гладкая поверхность крутых боковых стенок. Он облегчает ручной труд, позволяя оперативно справиться с поставленными задачами.

Навесной ленточный конвейер

Для сборки овощей на тракторный прицеп устанавливают ленточный конвейер, предусматривающий два положения – транспортное или ручное. Смена положений осуществляется вручную.

Горизонтальный смеситель комбикормов

Для смещения компонентов, которые входят в состав премиксов, комбикормов и кормовых смесей, невзирая на их структуру и объемную массу, применяют порционный смеситель.

Дізнатися детально про роботу кожного з пристроїв, підібрати оптимальне рішення під свої запити можна з фахівцями «Редлер» у режимі онлайн. Професійний сервіс гарантований.