Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Цінова політика на хліб по Україні

Цінова політика на хліб по Україні

Хліб - усьому голова. Це прислів'я відома кожному українцю з ранніх років. І не дарма так кажуть саме про хліб. Україна міцно закріпилася у лідерах за розміром посівних площ, кількості вирощуваної пшениці, експорту зернових та інших показників, які демонструють аграрну потужністю країни.

При таких виробничих обертах, ціна на готову продукцію - хліб і хлібобулочні вироби, повинно бути стабільною та фіксованого незалежно від території. Однак спостерігається інша тенденція.

В Україні є області із задоволеною низькою і нереально завищеною ціною. Про це свідчать дані статистики і моніторинг прилавків у магазинах.

Рекордна вартість була зафіксована в Закарпатській області. У місцевих ЗМІ неодноразово піднімалася ця проблема, але відгуків у владі вона не знайшла досі. Жителі регіону стверджують, що там неможливо придбати хліб дешевше 10 грн за буханець, про соціальну випічці там не чули. Центральні регіони тримають середню вартість, яка варіюється в залежності від сорту використовуваної борошна і ваги виробу.

Цікавим став той факт, що самий бюджетний варіант білого батона був знайдений в Дніпрі. У місті можна відшукати сорти батона, які обійдуться покупцеві менше ніж 5 грн за виріб.