Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Самостоятельный анализ рынка сбыта - с чего начать.

Самостоятельный анализ рынка сбыта - с чего начать.

Каждый предприниматель, который уже начал свою работу или только планирует связать свою рабочую деятельность с аграрным сектором, должен заранее проанализировать не только особенности посадки/сбора урожая, но и четкий план сбыта готового продукта. 

Багато, недооцінюючи власні виробничі сили, витрачають на аналіз ринку не достатньо часу, тому після збору врожаю стикаються з масою проблем, застоєм, псуванням продукції, а все тому, що не була налагоджена система торговельних відносин.

Так з чого ж слід починати, щоб не потрапити в критичну ситуацію в розпал сезону.

Існує безліч джерел, каналів інформації, які повністю відкриті для публічного перегляду. Варто не полінуватися і почитати спеціальні довідники, літературу, статті, стежити за инфографиками та новинами у аграрному секторі, щоб бути на одній хвилі з усіма реаліями.

Важливо проаналізувати рівень попиту, а також ціни на товари такого типу. Знати конкурентів в обличчя - важливий пункт будь-якого бізнесу. Заздалегідь необхідно потурбуватися про налагодження каналів збуту і системи логістики, яка без проблем доставить необхідний товар до місця відвантаження. Важливо врахувати моменти, пов'язані з митницею, щоб повідомляти замовника про терміни постачання з урахуванням усіх супутніх факторів.

Підготувавшись до початку посівної компанії не тільки технічно, але і зав'язавши потрібні контакти з потенційними покупцями дозволить обійтися без додаткових ризиків.