Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Плоди без насіння - міф чи реальність?

Плоди без насіння - міф чи реальність?

Фермери, професіонали рослинництва, дачники і навіть школярі знають, що для посадки рослин необхідні насіння.

Проте вчені і генетики теж не сидять без діла, особливо якщо справа відбувається в Японії. Азіатські майстри відомими своїми сміливими й оригінальними експериментами.

Новина, яка може здивувати людини далекого від сільського господарства - з'явилася можливість вирощувати помідори без насіння.

Такий овоч навіть запилення не вимагає. Інновації, які незабаром можуть торкнутися всього світу. У помідорі, шляхом цільової мутації, вивели більшу кількість гормонів, які здатні стимулювати ріст плодів і одночасно перешкоджати появі. Крім такої особливості, безсемянный помідорчик нічим не відрізняється від своїх прямих родичів.

Навіщо ж потрібні такі старання? Вся справа в тому, що для зростання такого смачного й корисного овочу не потрібно комахи-запилювачі, отже, умови зростання помітно спрощуються.

На відміну від класичного способу посадки, такий метод вирощування відрізняється швидкістю, простотою і економічністю. А порівнюючи його з іншими експериментами й намаганням створити "універсальний томат", то це, безперечно, успіх.

Не виключено, що через невеликий проміжок часу, всі ми буде вживати в їжу саме такі помідори.