Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Недооцінена вартість української землі

Недооцінена вартість української землі

Мораторій, який контролює обіг земельних угідь в Україні, веде до заниження її вартості - таку думку висловила група експертів, які провели дослідження щодо цінності землі і можливостей отримання прибутку з її оренди/продажу.

Після того, як земельні наділи набули своїх господарів (а справа була ще в далекому 2001 році), щасливі землевласники і не думали, що вже через рік вони не зможуть нічого зробити зі своїми законними територіями.
Земельна реформа 2002 року заборонила будь-які дії щодо паїв, тому що не було єдиного законодавчого акту, який би регулював можливість продажу територій іноземцям, обмеження на придбання землі, а також умови для юридичних осіб. Цей перехідний період на багато років вперед заморозив отримання прибутку простих землевласників.

Сьогодні, кожен, хто має земельну частку, має мало можливостей - здати в оренду або працювати самому. Це пряме порушення Конституції України, помітити це не важко навіть не будучи професійним юристом.

Ситуація, яка склалася навколо цього питання - родючий ґрунт для довгострокової оренди за низькою ціною, яка дуже вигідна великим компаніям.

Великі альянси виграють за рахунок нереально маленької прибутку простих громадян.

Так, ми все ще чекаємо зняття мораторію, який прогнозують на кінець весни 2017 року.