Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Українці взялися за вирощування найдорожчою приправи

Українці взялися за вирощування найдорожчою приправи

Шафран вважається однією з найдорожчих прянощів в світі. В Україні така спеція довгий час була виключно імпортна. Однак, за останні кілька років з'явилося вже два підприємця, які ризикнули і почали вирощування цього ароматного квітки.

В Херсонской области новый производитель шафрана уже развернул активную деятельность. Фермер говорит, что идея пришла к нему в голову после того, как он долгое время вел мониторинг цен на овощи и фрукты. В зависимости от сезона, урожайности и экономических ситуаций в стране, цены динамичные, нестабильные. Именно поэтому мужчины выбрал для себя практически уникальную для этих краев нишу. 

Первое, что сделал аграрий - закупил посадочный материал. Окупилось все это лишь спустя два года, однако на второй сезон фермер уже имел собственные луковицы шафрана, которые он успешно высадил своими силами. 

На сьогоднішній день не існує великого попиту на шафран. Його купують в основному дуже дрібними партіями в ресторани. Але фермер вирішив для себе, що не буде зупинятися, зосередить свої сили на виробництві не тільки спеції, а і садивного матеріалу.

Аграрій розповідає, що вирощування шафрану - досить трудомісткий процес, але при всіх складнощах з цим можна впоратися силами своєї родини.