Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Шлях на Нідерланди

Шлях на Нідерланди

Аграрна політика України постійно розвивається, тому постійні подорожі робочої групи по європейським країнам у пошуках вигідних умов для подальшого співробітництва не рідкість.

Нещодавно завершився візит до Нідерландів, після якого успішно було підписано угоду про економічний союз, та окреслені плани дій на поточний і наступний рік.

Ще в минулому році Україною було продемонстровано тісне співробітництво з Нідерландами. Відбувався масштабний обмін товарами, який, за підсумком, поповнив скарбницю нашої держави. Це дало поштовх до подальшої плідної роботи і закріплення успіхів.

Під час зустрічі представників України та Нідерландів були визначені вектори розвитку. Серед них ключовими стали сімейні ферми, переробна сфера, а також підтримка української ветеринарії.

Сімейні ферми для українців поняття не нове. І саме Нідерланди зацікавлені в розвитку ними тваринницької сфери, а також посадки картоплі.

Реалізація ідей відбуватиметься практичним шляхом. Вже задумано кілька цікавих проектів, макет дорожньої карти для транспортування та базис для виробництва органічної продукції, яка дуже популярна в Європі.

Уряд України і надалі буде прагнути до тісної співпраці і налагодження торговельних зв'язків з розвиненими країнами Європи, вектор політики яких необхідний для розвитку нашої країни.