Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Солома замість газу - доступно і дешево.

Солома замість газу - доступно і дешево.

Можливість використання соломи замість газу з'явилася в Україні давно. Відомий механізм, як з соломи отримати тюки і спалювати їх заради тепла. Проте весь процес не такий простий, як здається на перший погляд.

Використання соломи замість газу має масу достоїнств, так і не недоліки.

Відзначаючи позитивні особливості, варто відзначити економічність, доступність і універсальність методу. До негативних моментів слід віднести витрати грошей і часу на переробку соломи і виробництво брикетів.

Весь механізм працює просто - з соломи, яка залишається після вирощування будь-яких рослин, необхідно виробляти біовугілля, який потім спалювати у формі брикетів або гранул. Він стане в нагоді не тільки для опалювання приватний приміщень, але і для використання такого палива на ТЕЦ замість антрациту.

Для того, щоб налагодити весь цей процес необхідно починати з самих витоків. З наявної соломи всього 1% йде на паливо, а все інше на корм, підстилки тваринам або просто залишається гнити кілька років у землі. Необхідно провести поділ полів і вирішити, залишки яких культур підуть для тваринницьких цілей, а які на переробку.

Експерти стверджують, що реорганізація окупиться буквально за пару років, але вже з першого сезону принесе багато користі.