Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Фальсифікація української продукції

Фальсифікація української продукції

За останні роки почастішали випадки заяв про фальсифікації української продукції. Простий обиватель не знає і розуміє, яким саме повинен бути продукт, що має бути в його складі, а чого категорично не повинно бути.

Прийшовши в магазин, практично кожен з нас бере з полиці необхідний товар і слід з ним на касу. А чи замислюєтеся Ви про якість виробленої продукції?

Эксперты бьют тревогу. Большая часть продуктовых сегментов на 50%, а то и 80% фальсифицированные. Если говорить о молочной продукции, то тут наблюдается одна из самых больших проблем. Особенно это касается производства сливочного масла, которое не должно содержать никаких посторонних жиров, кроме как молочного. Однако хитрые производители умудряются заменять его пальмовым или кокосовым, что является крайне вредным для организма человека. 

Не менша проблема торкнулася газованих напоїв. Разом натуральних інгредієнтів "ситро" містить масу барвників, ароматизаторів. Якщо вчитатися в склад, то поруч прописані компоненти, які не можуть поєднуватися між собою.

Введений мораторій на перевірку виробництв дуже скоро закінчить свою дію. Тому недбайливих виробників не уникнути ретельної перевірки.