Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Гідрометцентр попереджає - настає посуха

Гідрометцентр попереджає - настає посуха

Весна цього року видалася складна для кожного аграрія. З початком посівних робіт різко впала температура навколишнього середовища. Ніхто не міг припустити, що в квітні термометр покаже позначку нижче нуля і так триватиме кілька днів. Все це негативним чином відбилося на аграрних роботах і майбутньому врожаю в цілому.

Проте синоптики поспішають засмутити ще раз - очікується посуха. До такого явища фермери зазвичай готові, оскільки регулярних сезонів дощів в Україні немає і весь час спостерігається дефіцит такого типу поливу. Велика частина землеробів пристосувалося до особливостей клімату і придумала альтернативний способи поливу.

У кожного підприємця завжди є запасні варіанти на випадок форс-мажорів. Тому різке квітневе похолодання стало фінальною крапкою, рисою, яку збитків переходити не можна.

Своєчасне оповіщення аграріїв про майбутній стан погоди дозволить оперативно підготуватися, запастися водою, а також часом, технікою і людьми, які б займалися поливом.

Ми всі дуже сподіваємося, що матінка-природа не приготувала для України будь-яких додаткових сюрпризів і далі сезон піде без проблем, тому що кожен житель зацікавлений в врожаю, фермер у прибутку, а країна в підйомі економіки.