Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Як уникнути загибелі бджіл під час використання добрив

Як уникнути загибелі бджіл під час використання добрив

Всю весну аграрії активно займаються посадкою. Після цього відбувається інший процес - добриво грунту.

Цей період відзначився резонансними подіями. У всіх ЗМІ активно обговорювалася проблема масової загибелі бджіл. Більшість пасік вмить спорожніли. Вижили комахи були неактивні, дезорієнтовані і не здатні до запиленню рослин. Власники пасік забили тривогу, зверталися до місцевої аграрної компанії, яка працювала на полі, але вони лише розводили руками, казали, що нічого особливо токсичного не розпорошували і ні в чому не винні.

Однако проблема никуда не делась. До сегодняшнего дня подобные ситуации повторяются и это сказывается не только на бизнесе по добыче меда, но и всей аграрной сфере, ведь бездеятельность насекомых негативно скажется на будущем результате. 

Эксперты из научных институтов убедительно просят аграриев и животноводов объединить свои усилия и вести тесные взаимоотношения. Постоянный контакт, оповещения о собственных действиях и планах, обмен графиками работы, планами на опрыскивание и удобрение почв и многое другое. 

Ціла ланцюжок дій, які дуже прості в реалізації, але дуже ефективні. Все це комплексно допоможе зберегти живими цілі бджолині родини і не поставити під удар майбутній урожай.