Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Скільки людина викидає їжі?

Скільки людина викидає їжі?

Продукти харчування, необхідні для життєдіяльності організму, джерело вітамінів, мінералів, мікроелементів, є базовою потребою, основою життя, дозволяють боротися зі стресом, вважаються антидепресантом і багато іншого.

Одна из мировых проблем - продовольственная. Это значит, что не все население Земли в равной степени имеет доступ даже к простым продуктам питания, не говорят уже о деликатесах. Рядом с таким дефицитом стоит и другая проблемная ситуация - утилизация еды. И сейчас мы говорим не о пищевых отходах, которые появляются в результате приготовления тех или иных блюд, а о тех продуктах питания, которые покупаются-залеживаются-пропадают-выкидываются каждым потребителем. 

Якщо порахувати, виходить приголомшлива цифра, яку страшно назвати вголос. І якщо в нашій країні масштабів викинутої їжі ще мають якісь межі, то в США утилізуються продукти не тільки простими жителями, але і магазинами, які закуповуються в прок, а по закінченню терміну придатності, просто зобов'язані списати-знищити прострочену продукцію.

Експерти пояснюють, що утилізація необхідна, але не в таких масштабах. Для того, щоб не було великих партій прострочення, відділи закупівлі повинні регулярно проводити моніторинги продажу свого магазину, щоб купувати товарів стільки, скільки вони можуть реалізувати. А громадян переконливо просять, обдумано відноситься до покупок, адже викинутої їжі вистачило б на рік для половини жителів більшості країн.