Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Проблеми при будівництві елеватора

Проблеми при будівництві елеватора

Для того, щоб побудувати елеватор, необхідно вирішити безліч питань, підписати купу паперів, обійти інстанції, домовитися з потрібними людьми, найняти робочі бригади, витратити нервів, сил, часу і грошей. І немає гарантії, що всі виконається чітко в строк.

У рейтингу корумпованих сфер, область зберігання зерна займає одну з лідируючих позицій. Це питання жваво обговорювалося на недавній конференції, яка була присвячена транспортної логістики і складського зберігання. Спікери заходу - директора найбільших елеваторів і зерносховищ, обмінювалися своїми думками і говорили про актуальні проблеми.

Багато хто стверджував, що "паперові питання хвилюють не тільки дрібні організації, але і найбільші холдинги. Відмови чують керівники різні рівнів. Депутати з місцевого або обласного управління часто спеціально блокують діяльність підприємців, як би ненароком затягують терміни і своїми діями натякають на "інше вирішення питання". Підтримувати такі їх дії не можна в жодному разі.

Невизначеність на ринку землі - ще одна глобальна проблема практично кожного аграрія. Фермер, який сьогодні має великі площі землі і фінанси на будівництво зерносховища не може бути впевнений у тому, що ці гектари залишаться з ним ще через рік або два.

І як тільки такі проблемні ситуації стануть прозорими, багато аграріїв "дозріють" на розширення своєї справи і будівництва будуть більш частим явищем.