Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Незаконна риба: наслідки покупки.

Незаконна риба: наслідки покупки.

Захотів поїсти рибки і потрапив на кілька тижнів у лікарні? Стало погано після придбання рибної продукції? Купили не свіжу або неякісну рибу в супермаркеті? Види риби з ікрою на полицях магазину під час нересту? Все це факти, з якими стикаються жителі України кожен день під час візиту торгових майданчиків і супермаркетів.

О чем это свидетельствует? О том, что товары рыбной группы, которые попадают в магазин и свободны для покупки - не проверены ни одной инстанцией, не имеют сертификата качества, не известно где выловлены и в каких условиях доставлены и еще множество нюансов, которые скрыты от глаз покупателя. 

Если представители проверяющих инстанций имеют свободный доступ к рынкам и могут нагрянуть с ревизией в любой момент, то чтобы изучить полки супермаркета, необходимо оставить заявку за две недели. Получается, что любые проверки такого типа носят лишь документальный характер. 

Кожному покупцеві хочемо нагадати, що в період нересту існує заборона на вилов риби і такі види,
апріорі, виловлені незаконним шляхом. Перед придбанням, кожен має право попросити поглянути на сертифікати якості та висновки санітарної перевірки товару.

Бережіть себе і Ваших близьких!