Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Реалії торгівлі з ЄС

Реалії торгівлі з ЄС

Після того, як Євросоюз скоротив торгові квоти для України, політологи та економісти стали висловлювати сміливі теорії щодо відсутності торгівлі як такої.

Якщо проаналізувати існуючий стан справ, то можна спостерігати цікаву тенденцію. Невже Європа готова "пустити" Україну на свої торгові майданчики просто так, потерпить ще додаткових конкурентів або схвалить готові товари?

Основне припущення, які на сьогодні висловлюють експерти - європейським країнам вигідно відкриття торгових вікон, але тільки в односторонньому порядку. Це передбачає те, що ввезення імпорту без обмежень - ось справжня мета. А невелика можливість відправити товари українського виробництва через кордон потрібна не для повноцінної торгівлі на європейських територіях, а як можливість отримання дешевого ресурсу для подальшої переробки.

Кожна країна переслідує свої інтереси, і, на жаль, інтереси українського бізнесу та господарювання стоять не на першому місці.

Взаємовигідній торгівлі не вийде, адже якість нашої продукції не відповідає європейським вимогам, а взяти продукт за основу як сировину - можливо.
Час покаже всі зміни, динаміку та наслідки, праві були експерти чи помилялися.