Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Хімічні добрива і рис

Хімічні добрива і рис

Вирощування рису відноситься до однієї з найприбутковіших, проте складних галузей сільського господарства. Далеко не на всій території країни можлива плідна робота в цьому сегменті, оскільки рис досить примхлива рослина, що вимагає делікатного догляду, особливого зволоження грунту і постійно контролю.

У Херсонській області якраз займаються таким видом рослинництва. Однак не все проходить гладко, особливо коли спостерігається негативний зовнішній вплив. В один ранок аграрії прийшли на поле і виявили, що невеликі зелені листочки, які тільки почали показуватися з землі, мають не властивий їм жовтуватий відтінок. Серед інших нетипових ознак відзначили відсутність пружності і сухість ґрунтів.

Почалося з'ясування причин. Після аналізу останніх подій на полі, а також сусідніх територіях було виявлено, що в недавньому минулому сусідні поля оброблялися хімічними добривами з повітря. І, швидше за все, хімічна хмара торкнулося і рисове поле.

Оскільки рис достатньо сприйнятливе рослина, воно моментально ввібрало в себе все негативне від удобрення і прийшло в непридатність.

Аграрії наполягають на відшкодуванні збитків, але, на жаль, мирним шляхом навряд чи отримають компенсації.