Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Новий сорт картоплі б'є реккорды

Новий сорт картоплі б'є реккорды

Картоплю, по праву, вважається одним з найпопулярніших овочів серед українців. Кожен день на столах громадян не одне блюдо, яке складається з картоплі або ж має такий інгредієнт. Експорт бульб, також ведеться на високому рівні, а вчені невтомно трудяться, щоб вивести нові сорти.

Так і відбулося в цьому році. Новий сорт картоплі показав кращі властивості і вже готовий вийти на ринок. Такий зразок ще не має звучного імені і відомий працівникам дослідного інституту з числового коду. Тільки після Остаточного збору врожаю, тестування його в зимовий період, можна складати повну таблицю властивостей і характеристик.

Новий сорт розроблявся з урахуванням кліматичних змін, які торкнулися територію України. Холодна весна, відсутність належної кількості опадів і багато інші чинники не стали перешкодою відмінному урожаю новинки. Серед всіма відомих сортів саме новий, експериментальний гібрид дав найбільшу кількість врожаю.

Це дає відмінні передумови до того, що вже незабаром ринок заполонить саме такий сорт улюбленого овоча. Але для початку сорт необхідно включити в державні реєстр, потім пройде відносно тривалий період, під час якого безліч комісій буде перевіряти новий зразок. Тільки після цього прості українці зможуть скуштувати нововиведені бульби.