Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Вартість транспортування залізницею - чого чекати далі?

Вартість транспортування залізницею - чого чекати далі?

Робочий процес аграріїв досить великий і різноманітний. І стереотипною є думка, яка говорить про те, що фермер займається лише тим, що обробляє ґрунт, садить насіння і збирає врожай. Так, на парі соток власного городу так і відбувається, але якщо розглянути процес вирощування будь-яких культур у масштабних розмірах, то спливає безліч аспектів.

Одним з головних пунктів в роботі - транспортування врожаю або його логістика. Адже поля, на яких відбувається вирощування будь-яких культур, склади чи елеватори, куди звозиться весь зібраний урожай, а також кінцевий покупець розташовуються в різних точках на карті. І якщо місця збору знаходяться в максимальній близькості, то покупцем може бути житель іншого континенту.

Перевезення врожаю здійснюється в тому числі і залізничним транспортом. І ось тут питання стає руба - чого чекати від нестабільною, останнім часом, залізниці. Вартість, яку озвучують представники ЗАЛІЗНИЧНОГО, поки зафіксувалася на рівні минулого року. Однак у повітрі висить напруга, адже в кулуарах давно шепочуться про підвищення цін.

Торкнеться це тільки персональних квитків або захопить всі сфери залізничних перевезень поки не відомо, однак ми б рекомендували закласти в бюджет трохи більше минулорічної суми, щоб потім не зазнавати додаткових витрат.