Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Робот-трактор, який вирішує проблеми

У сфері сільського господарства існує маса проблем. Велика частина з них безпосередньо пов'язана з процесом виробництва. Це може стосуватися матеріальних труднощів, які відчуває фермер, людських ресурсів, коли спостерігається нестача робочого персоналу, кліматичні особливості, які в будь-який момент можуть значно вплинути на картину майбутнього.

Однак існують фактори, які кожен раз нівелюються і просто забуваються. Така проблема вважається практично глобальною і охоплює аграріїв з усіх куточків земної кулі. Це - швидке старіння сільського населення, особливо тих, хто активно зайняти в роботах на полі.

Щоб вирішити таку ситуацію, в Японії розгорнули широку кампанію, спрямовану на пошуки ефективних шляхів подолання старості. Час, на жаль, зупинити не можна, проте можна максимально полегшити ручна праця, ввести в експлуатацію спеціальну техніку, яка б знижувала навантаження на аграрія, автоматизувати виробництво.

Тому країна висхідного сонця розробила і випустила робот-трактор, який може вийти на поле в будь-який час дня і ночі, в негоду, всупереч хвороби і так далі. Технології не стоять на місці, тому незабаром можна чекати масова поява таких роботів не тільки на полі в Японії, але і в Європі.