Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Льон - український рекордсмен

Льон з давніх часів вирощували на території України. Багаторічна практика найкращим чином позначилася на загальній продуктивності і вже який рік аграрії, які займаються її вирощуванням, збільшують свої потужності.

Не став винятком і нинішній урожай, який перевершив всі очікування. Вже сьогодні на теренах українських полів було зібрано в 2,5 разу більше врожаю, ніж у минулому, і на кілька десятків відсотків більше, ніж очікувалося (якщо згадати всі погодні нюанси цього року).

Неможливо не помітити таку позитивну динаміку. Велика частина льону, яка була вырощена, відправиться на експорт. А це більше половини всього обсягу. Виконання поставлених планів і додатковий прибуток від торгівлі дає можливість фермерам нарощувати свої потужності, а також формувати успішну компанію посіву на наступний рік.

Однак варто помітити, що не всі сорти льону максимально затребувані і добре ростуть. Головний фаворит всіх сезонів - кучерявий льон або льон-кудряш. Він лідирує за показниками врожайності, і, як наслідок, по імпорту. Ним цікавиться безліч держав і закупівлі ведуться у великих обсягах.

Приємно усвідомлювати той факт, що льон імпортується не тільки в країни Африки, але і безліч держав Європейського союзу, а також Сходу.