Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Майбутнє за селекцією смородини

Майбутнє за селекцією смородини

Днями світовий ринок вразила заява експерта про те, що майбутнє галузевої торгівлі за смородиною. Всі висловлювання економіст підкріпив глобальним дослідженням купівельної спроможності населення, корисними властивостями даного продукту, а також тенденціями європейської населення щодо переходу на здоровий спосіб життя.

Смородина по праву вважається однією з найбільш вітамінних ягід. Враховуючи, що приміром чорницю, активно рекламують, просувають на ринку, а також роблять популярною завдяки включенню її до складу інших продуктів, тим самим підвищуючи кількість вітамінів у них. Але не така популярна смородина в рази випереджає інші ягідки.

Додаткові вигоди криються в дефіциті. Багато регіони і навіть країни довгий час не займалися вирощуванням смородини, тим більше не займалися її селекцією.

Тому вигоди вимальовуються самі по собі. При вмілому веденні господарства, смородина, яка відмінно росте в нашому кліматі, може давати рекордні врожаї, покривати купівельний попит в Україні і вирушати в близьке і далеке зарубіжжя.

Смородину можна вживати як у чистому вигляді, так і продавати великим заводам для переробки.

Якщо зайнятися її смаковими якостями, які багатьма десятиліттями ніхто не займався і ягода представлена практично у натуральному вигляді, то можна знайти оригінальні відтінки смаку, які також сприяють пожвавленню попиту на смородину як товар.