Кошик
17 відгуків
ООО "Редлер"
+38(098) 665 49 38
+38(095) 583 40 34
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

"Гаджети" для сільського господарства

"Гаджети" для сільського господарства

Сучасні технології захоплюють світ. Велика частина виробничих процесів вже автоматизована, навіть роботизированного. Фізична робота людини змінюється працею машин, роботів та інших пристосувань, які досить запрограмувати на виконання конкретної дії, а після просто включити.

Технічні тенденції не обійшли і сільське господарство. Тут також ведуться постійні розробки і вже досягнуті непогані результати.

Представляємо вашій увазі останні новинки "гаджетів" для аграріїв.

  1. Безпілотники. Такі "іграшки" дозволяють стежити за будь-якими змінами на полі. Особливо це актуально при боротьбі з сараною та іншими шкідниками, які часто атакують поля і знищують частину врожаю.
  2. Супутник в допомогу. Завдяки можливості відслідковувати місцезнаходження, фахівці створили спеціальну програму, яка може дистанційно вимірювати розмір площі. У минуле відходять застарілі способи визначення об'єму ділянки, тепер достатньо даних від літальних апаратів.
  3. Моніторинг. Дрони здатні робити безліч фотографій з різних ділянок поля, а після аналізувати отриману інформацію, виявляючи проблемні ділянки.
  4. Нічний сторож. Завдяки тому, що безпілотники оснащені системами нічного бачення, тепловізорами, щоб напевно запобігти будь-які посягання на врожай.
  5. Надійний захисник. Автоматизовані літальні апарати візьмуть на себе роботу по обприскуванню полів. Але оскільки більша частина дронов на сьогоднішній день не може впоратися з великими ділянками, залишається їх використовувати локально.